Maak deze zomer foto's waar je écht blij mee bent - Bekijk ons Vakantie Doeboek
Photofacts Academy

Photofacts Academy; 100+ Fotografie Cursussen
Fotograferen wordt makkelijker en leuker

Boek

De Fotobijbels; Boeken over Fotografie
101 Praktische fotografietips voor betere foto's

-mj-

-mj-

-mj- heeft nog niets over zichzelf verteld.

Laatste reacties van -mj-


heeft dit ook niet te maken met de combinatie functie van de ontspan knop . Dus dat als je afdrukt dat je ook gelijk scherp stelt . Op mijn camera heb ik dat gescheiden . Dus half indrukken doet niet scherp stellen. Scherp stellen doe ik nu met de "*" knop .

op dinsdag 14 oktober 2014 om 15:00 bij 9 Tips voor het snel selecteren van je beste foto's

ook handig is de eerste selectie ronde te beginnen bij de laatste foto en dan terug te werken naar de eerste . Als je een serie maakt van een onderwerp stop je als je denkt dat je de juiste foto hebt. Dit is vaak de laatste . dan zijn de eerste van die reeks gelijkende fotos als in tip 6.

op donderdag 11 oktober 2012 om 23:48 bij Lightroom: je catalogus in de cloud

mijn ervaringen met drop box is dat hij niet kijkt naar een locale map op mijn desktop maar naar een map in mijn dropbox account op een server. Files die ik daar heen sleep worden niet gecopieerd maar verplaatst . dus als er geen netwerk is heb ik de files ook niet (meer). ook als ik een map deel met vrienden en die slepen er een file uit dan ben ik de file kwijt.

wellicht heb ik een instelling verkeerd staan ergens . maar ik vind dit niet handig .
icloud doet wel de inhoud van een folder (~/Library/Mobile Documents) syncen met andere gelijksoortige folders. geen idee of dat dan werkt met LR.

op dinsdag 1 mei 2012 om 14:37 bij Google Maps uitgebreid met 3D foto's van trekpleisters

en dus alleen in chrome en firefox..

op maandag 9 april 2012 om 11:24 bij Prototype camera projecteert beelduitsnede

de perfecte uitsnede maak je toch achteraf in de postproductie?
wellicht leuk zou zijn een laserpointer die aangeeft op wek punt je scherp stelt

op zaterdag 18 februari 2012 om 20:54 bij Gebruik van de kaaklijn in portretfotografie

vrolijk

op vrijdag 3 februari 2012 om 21:44 bij Witbalans onder de knie in 4 stappen

dus altijd fotograferen in raw ...

op woensdag 18 januari 2012 om 00:33 bij HDR Classic; handmatig belichtingen samenvoegen

kan me voorstellen dat dit beter is maar niet sneller...

op zondag 15 januari 2012 om 23:30 bij Foto's op Canvas verkopen via Holland on Canvas

ze zijn er nog steeds lijkt het . ga het gewoon eens proberen.

op vrijdag 30 december 2011 om 03:56 bij Film over fotografe Irina Ionesco in de bioscoop

lijkt mij ook wel een grappige film


Photofacts wordt mede mogelijk gemaakt door


Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox

39.424 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook. Aanmelding beveiligd met Google reCaptcha.

Elja Trum

Elja Trum

Photofacts; alles wat met fotografie te maken heeft!

Wil je graag mooiere foto's maken en op de hoogte blijven van ontwikkelingen binnen de fotografie? Photofacts plaatst leerzame artikelen die gerelateerd zijn aan fotografie. Variërend van product-aankondiging tot praktische fotografietips of de bespreking van een website. Photofacts bericht dagelijks over fotografie en is een uit de hand gelopen hobby project van Elja Trum. De artikelen worden geschreven door een team van vrijwillige bloggers. Mocht je het leuk vinden om een of meerdere artikelen te schrijven op Photofacts, neem dan contact op.Meer over Photofacts
Om Photofacts.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord