
Hoe heb je die foto genomen?
woensdag 6 maart 2013, 21:22 door Elja Trum | 6.822x gelezen | 1 reactieVraag jij je wel eens af hoe iemand een bepaalde foto genomen heeft? Op de site Reddit plaatste gebruiker 'gxace' een foto van zijn handen. Hij wilde laten zien dat zijn vingers geen rimpels hebben aangezien hij zijn vingers niet kan buigen.

Maar hoe maak je zelf een foto van je beide handen? Dat vroeg een andere gebruikers zich af. Gxace liet een nieuwe foto zien waarop hij aantoond hoe hij de foto gemaakt had. Dat was het begin van een serie van foto's die laten zien hoe de foto ervoor gemaakt was. Indrukwekkend hoe lang dit volgehouden werd!












Je moet wel voldoende camera's tot je beschikking hebben!
Hoe ver zou jij kunnen komen?
Bron:Neatorama
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
Ook interessant
-
Haida NanoPro X100 filters speciaal voor de Fujifilm X100 seriedoor Nando Harmsen
-
Last van een flare in je HDR foto? Haal het weg met je vingerdoor Nando Harmsen
-
Sony komt mogelijk met Alpha 5x0-seriedoor Casper de Graaf
-
Nikon introduceert de eerste twee macro objectieven voor de Z-seriedoor Nando Harmsen
-
De Leica M10-R, de nieuwe telg in de M10-seriedoor Nando Harmsen
-
Timelapse video: oude zwart-wit foto herstellendoor Elja Trum
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.178 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
1 reactie
-
Jan Wind schreef op donderdag 7 maart 2013 om 08:35 | reageerJe vingers niet kunnen buigen is vervelend maar werken met een collega die een paardekop heeft is gekker of is dit Alf? (foto3)
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 1 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Masterclass Naaktfotografie
vrijdag 6 november 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 4 plaatsen
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.178 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.

Elja Trum



