
Photoshop voor beginners #12 - Type tool
dinsdag 3 oktober 2017, 13:22 door Marit Hilarius | 7.793x gelezen | 3 reactiesMet de type-tool kun je in Photoshop eenvoudig tekst toevoegen aan je foto's. Ik laat je zien hoe de type tool in Photoshop nou eigenlijk werkt, en hoe je je teksten in leuke vormen kunt weergeven.
Heb je mijn vorige video uit deze cursus al bekeken over het pen gereedschap? Of bekijk mijn volgende video in deze reeks over vormen.
Cursus Photoshop voor Gevorderden
Meer weten over geavanceerde bewerkingen in Photoshop? Ik denk dat mijn cursus Photoshop voor Gevorderden bij Photofacts Academy een hele mooie aanvulling van je kennis kan zijn en je volop zal inspireren om zelf het maximale uit je foto's te halen.Dit artikel is voor het laatst bijgewerkt op 3 oktober 2017.
De eerste publicatiedatum is zaterdag 15 april 2017, 14:14.

Over de auteur
Marit Hilarius is een fotografe die gespecialiseerd is in geavanceerde Photoshop bewerkingen. Ze heeft de basisopleiding van de FotoAcademie in Amsterdam afgerond. Haar stijl kenmerkt zich door de sprookjesachtige sfeer die ze in haar foto's creëert.
3 reacties
-
Leo schreef op maandag 17 april 2017 om 04:28 | reageerSuper.
-
Rob Warmes schreef op dinsdag 18 april 2017 om 11:21 | reageerPraktisch en leuk gebracht, nuttige informatie.
Bedankt !! -
Arthur schreef op dinsdag 18 april 2017 om 16:25 | reageerLeuke tip.
Zal ik zeker ergens gaan toepassen. Dank je wel.
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Masterclass Naaktfotografie
vrijdag 28 augustus 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 3 plaatsen
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 5 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Ook interessant
-
Te perfect om waar te zijndoor Michiel Heijmans
-
Photoshop tip: gebruik de exportfunctiedoor Nando Harmsen
-
Een nieuwe cursus over Affinity by Canvadoor Nando Harmsen
-
8 Dingen waar je op moet letten bij de overstap naar Affinitydoor Nando Harmsen
-
Photoshop tip: Maak je lagenpakket overzichtelijkdoor Nando Harmsen
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
39.424 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
Elja Trum




