
Review: Acrylblok en Ingelijste foto van BesteCanvas
vrijdag 15 juni 2018, 13:31 door Michelle Peeters | 6.902x gelezen | 3 reactiesBesteCanvas.nl vroeg me of ik een Acrylblok van 20x20 cm (a 104,90) en een Ingelijste foto van 60x40cm (a 69,90 euro) voor ze wilde reviewen.

Ik was eigenlijk wel erg benieuwd naar deze (voor mij) nieuwe producten en koos er een tweetal geschikte foto's voor uit. De normale prijs is eigenlijk behoorlijk hoog voor dit soort producten.
Maar BesteCanvas heeft eigenlijk voortdurend aanbiedingen waarbij je de meeste producten voor minder dan de helft van het oorspronkelijke bedrag kunt aanschaffen.
Ik schreef al eerder een review over een aantal wanddecoraties (canvas en plexiglas op zeer groot formaat) van BesteCanvas.

Na een dikke week werden de producten geleverd, verpakt in stevig materiaal. Ik was meteen onder de indruk van de kwaliteit en de afwerking van beide producten.
Vooral het acrylblok is erg leuk. Je kunt het rechtop zetten en het geeft bijna een 3d-effect. Je kunt er vanaf de zijkant in en doorheen kijken, prachtig materiaal en ook erg geschikt om kado te doen!

De Ingelijste foto is ook een heel bezit. Het geeft je foto een mooi kader en als je het aan de muur hangt trekt het meteen alle aandacht. Er zijn verschillende lijsten mogelijk, ik koos een vrij neutrale houtkleur.
Ik vind persoonlijk een foto op acrylglas of op aluminium (dus zonder lijst) mooier dan een ingelijste, maar dat is natuurlijk een kwestie van smaak.

Conclusie
Ik vind beide producten een aanwinst. Zowel om kado te doen als om in je eigen bezit te hebben. Op deze manier kijk je nog eens naar je foto's, ze trekken op deze manier alle aandacht. Niet iedere foto is er geschikt voor, wees dus zorgvuldig in je keuze.
BesteCanvas is een prima leverancier, de producten zijn netjes afgewerkt en worden keurig en onbeschadigd (mede dankzij de stevige verpakking) afgeleverd. Ze leveren foto-producten waar je lang plezier van zult hebben!
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Michelle Peeters is fotografe en oprichter van DeuxBleus Fotografie. Michelle herkent het bijzondere in het gewone en het gewone in het bijzondere. Ze heeft zich nooit willen specialiseren en is daardoor van alle markten thuis.
3 reacties
-
A. Pien schreef op zaterdag 16 juni 2018 om 09:19 | reageerWat is er bijzonder aan die ingelijste foto? Voor twee tientjes doe ik het zelf. En met deze voorbeeldfoto’s kun je de kwaliteit en echtheid van de afdruk niet bepalen. Vandaar dat je daar niks over zegt, waarschijnlijk. Maar dan is een review eigenlijk niet zo nuttig.
-

Michelle Peeters schreef op zaterdag 16 juni 2018 om 13:17
| reageer
@A. Pien: tja, wat is er bijzonder aan.. De foto is mooi ingelijst en zit in een passe-partout, glasplaatje ervoor. Iets wat je zelf ook zou kunnen regelen inderdaad. Het is inderdaad lastig om de kwaliteit te laten zien op voorbeeldfoto's met zo'n product. De kwaliteit en de echtheid van de foto vind ik wel prima, maar het is wel belangrijk dat je een goede foto ervoor kiest, die je ook wat lichter maakt in de nabewerking (omdat je beeldscherm altijd vrij helder staat afgesteld, die zie je dus niet terug in je afdruk). Van dat probleem heb je trouwens bij zo'n acrylblok geen last, zeker niet als je hem voor een venster neerzet zodat er licht doorheen kan vallen!
-
Robert Vogels schreef op dinsdag 19 juni 2018 om 11:38 | reageerFraaaiiiii Michelle !
Robert
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Masterclass Naaktfotografie
vrijdag 28 augustus 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 3 plaatsen
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 5 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Ook interessant
-
Review: BesteCanvas.nl fotoboekdoor Michelle Peeters
-
Review: BesteCanvas.nl wanddecoratiesdoor Michelle Peeters
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
39.424 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
Elja Trum



