
Eenvoudig creatieve foto's maken met je smartphone
woensdag 18 februari 2015, 09:36 door Elja Trum | 8.844x gelezen | 4 reactiesMet een beetje creativiteit kun je ook prima bijzondere foto's maken met je smartphone. De jongens van COOPH laten zeven creatieve manieren van fotograferen zien met hun iPhone. Zo kun je bijvoorbeeld eenvoudig mooie onderwaterfoto's maken.
Bron: Dutchcowboys
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
Ook interessant
-
7 Tips voor het fotograferen met een smartphonedoor Nando Harmsen
-
7 tips voor mooiere smartphone foto'sdoor Janou Zoet
-
Review: Sony Xperia 10 IV smartphone voor fotografiedoor Nando Harmsen
-
De iPhone 6 voor fotografendoor Gijs Ettes
-
Scott Kelby brengt 2de versie van iPhone Fotografie boek uitdoor Elja Trum
-
Cursus Verslaglegging met je Smartphonedoor Elja Trum
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.219 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
4 reacties
-

geerjanssen
schreef op woensdag 18 februari 2015 om 11:05
| reageer
Toekomst? Als ik op het stand loop met mijn camera zie ik om me heen mensen die ook fotograferen de verhouding is 80% gsm en 20% camera's. De mensen die ik aanspreek waarom ze geen camera kopen geven aan dit is simpel, klein heb ik altijd bij me en de foto's zijn toch voor Facebook! Over een paar dagen zet ik onder natuur een foto gemaakt met een nieuwe gsm, geef even aan welke het is? (dit doe ik niet om geld te willen verdienen aan de foto's, als je een foto mooi vind en je wilt het bestand dan stuur ik het gratis (niet voor commercie) door, hobby is bij mij hobby)
-

-

geerjanssen
schreef op donderdag 19 februari 2015 om 10:37
| reageer
Beste Michael, geef even aan wat warrig is, dan zal ik het proberen beter te omschrijven.
-

geerjanssen
schreef op vrijdag 20 februari 2015 om 10:55
| reageer
Mijn voorspelling krijgt een eerste uitwerking,
http://www.pf.nl/iphone-foto-wint-3de-prijs-world-press-photo/
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 3 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Landschap en Compositie
woensdag 18 november 2026
Bedafse Bergen, Uden (NB)
nog 5 plaatsen
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.219 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.

Elja Trum



