
Video: The Light That Shines
dinsdag 29 januari 2013, 23:02 door Elja Trum | 5.966x gelezen | 2 reactiesApparatuur en techniek zijn leuk, maar uiteindelijk gaat het bij fotografie ook altijd om het verhaal achter een foto. Portretfotografe Sue Bryce kwam tijdens een Creative Live sessie in aanraking met Jill, een jonge vrouw met kanker. Zij nam haar mee naar Parijs voor een fotoshoot.
Met een heel team van over de hele wereld namen ze daar foto's en video's van Jill om haar verhaal te vertellen. Het resultaat zijn prachtige foto's en een indrukwekkende video documentaire.
De foto's die genomen zijn in Parijs zijn ook hieronder terug te zien in een digitaal tijdschrift.
Met dank aan Marc voor de tip.
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
2 reacties
-
Hoo Gan Tan schreef op woensdag 30 januari 2013 om 09:47 | reageerToevallig had ik de uitzending van Creative Live gezien waarin de Australische Sue Bryce een videogesprek met het model had. Het was echt ontroerend om te zien. Het kan ons fotografen leren, dat wij ook iets heel moois kunnen doen met onze talenten. Vorig jaar heb ik 1 shoot gedaan, waarbij de opbrengsten volledig naar een goed doel gingen. Ik ben van plan dit elk jaar te doen.
-

Robbie Veldwijk
schreef op woensdag 30 januari 2013 om 10:52
| reageer
Een hele bijzondere serie geworden, zo heb ik ook eens iemand gefotografeerd die niet wist hoe lang hij nog te leven had. In zijn tuin heb ik op de plekjes waar hij dat wilde foto's met hem gemaakt... Heftig! Maar geeft wel een goed gevoel omdat je iemand met zoiets kleins kan helpen!
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Masterclass Naaktfotografie
vrijdag 28 augustus 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 3 plaatsen
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 5 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Ook interessant
-
Straatfotografie tip: Probeer een nieuwe staddoor Michiel Heijmans
-
Straatfotografie tip: Gebruik zone focusdoor Michiel Heijmans
-
7 Tips voor compositie in de staddoor Elja Trum
-
Oogkanker ontdekken met je cameradoor Elja Trum
-
Win een Samsung NX300 én ontmoet Usain Bolt!door Marije Weterings
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
39.424 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
Elja Trum



