
Photofacts Academy cursussen voorzien van ondertiteling
vrijdag 17 maart 2023, 20:10 door Elja Trum | 2.230x gelezen | 0 reactiesOm de toegankelijkheid van onze cursussen te vergroten worden vanaf nu alle cursussen op Photofacts Academy voorzien van Nederlandstalige ondertiteling. Ook de fotografiecursussen die al eerder verschenen zijn krijgen ondertiteling.
Nu hebben we meer dan 100 verschillende fotografiecursussen staan op Photofacts Academy, dus het is best een klus. Inmiddels heeft meer dan 10 procent van de oudere cursussen echter al ondertiteling gekregen.
Met deze stap maken we de cursussen ook geschikt voor doven en slechthorende. Bovendien is het ook handig als je het fijn vind om de tekst te lezen terwijl je het hoort. Dit kan helpen de informatie makkelijker en sneller op te nemen.
Dit zijn de cursussen die inmiddels al voorzien zijn van ondertiteling:
- Starten met Fotografie
- Starten met Flitsen
- Portretfotografie Tips
- Lightroom Classic Modules
- Geschiedenis van de Fotografie
- Geschiedenis van de Fotografie (1900 - 1950)
- Auteursrecht voor Fotografen
- Compositie in Landschapsfotografie
- Creative Light Art
- Lightroom Classic Catalogus voor Gevorderden
- Word een expert in Luminar 4
- Luminar Tips & Tricks
- Photoshop Elements voor Fotografen
- Alles over Scherptediepte
- Photoshop voor Fotografen
Alle nieuwe video's en fotografiecursussen die verschijnen krijgen al direct ondertiteling. Andere oudere cursussen volgen ook. Is er een specifiek cursus die jij graag ondertiteld zou willen zien? Laat het ons weten, dan kunnen we deze cursus versneld ondertitelen.
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
Ook interessant
-
De nieuwste cursussen op Photofacts Academydoor Elja Trum
-
De 12 nieuwste cursussen op Photofacts Academydoor Elja Trum
-
De nieuwste cursussen op Photofacts Academydoor Elja Trum
-
De nieuwste cursussen op Photofacts Academydoor Elja Trum
-
12 nieuwste cursussen op Photofacts Academydoor Michelle Peeters
-
Wat is er nieuw bij Photofacts Academy?door Elja Trum
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.219 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
0 reacties
Deel als eerste jouw mening over dit onderwerp!
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 3 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Landschap en Compositie
woensdag 18 november 2026
Bedafse Bergen, Uden (NB)
nog 5 plaatsen
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.219 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.

Elja Trum



