
Hold on to the Moment fotowedstrijd
dinsdag 28 september 2010, 21:10 door Elja Trum | 6.384x gelezen | 4 reactiesWijnmerk Lindeman's Wine organiseert een fotowedstrijd met als hoofdprijs een fotoshoot door Govert de Roos. Het is de bedoeling dat je een foto maakt van jouw favoriete Lindeman's moment; leg vast hoe jij geniet van hun wijn. Je kunt je foto nog insturen tot 14 november!
Behalve de hoofdprijs worden er nog meer prijzen weggegeven. Zo kun je elke dag een Sony digitale fotolijst winnen en wordt er wekelijks een Sony DSC-HX1 weggegeven aan de beste foto van die week. Als je kijkt naar de foto's die tot nog toe ingezonden zijn, denk ik dat de meeste Photofacts bezoekers wel grotere winskansen hebben. Let er wel op dat het niet alleen om technische kwaliteit gaat!

Sinds gisteren kun je inzenden en de campagne loopt nog zo'n anderhalve maand. Winnaars worden gekozen op basis van originaliteit, kwaliteit en vernieuwendheid. Een glas of fles Lindeman's moet duidelijk zichtbaar zijn en om de foto in te zenden heb je de streepjescode van een fles Lindeman's nodig. De jury bestaat uit Govert de Roos en twee medewerkers van het organiserende bedrijf.
Lees bij (foto)wedstrijden altijd even de voorwaarden door die op de site te vinden zijn. Voor deze wedstrijd zijn onze Belgische bezoekers helaas uitgesloten. Ook zijn er strikte (overheids)regels over wat wel en wat niet in de foto mag staat, dit omdat er alcohol in de foto voorkomt. De ingestuurde foto's worden eigendom van de organisatie, iets waarvan ik weet dat er fotografen zijn die hier moeite mee hebben. In dat geval moet je dus niet meedoen.
Lijkt het je leuk mee te doen aan deze fotowedstrijd; kijk dan op de speciale Hold on to the Moment website. In onderstaande video geeft Govert de Roos nog wat uitleg over de wedstrijd.
Geen 16? Geen druppel!
Photofacts heeft een vergoeding ontvangen voor het plaatsen van dit artikel.
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
Ook interessant
-
Fotowedstrijd: hoe haal je er het meeste uit?door Wilmar Dik
-
Winnaars National Geographic Fotowedstrijd nu te ziendoor Michelle Peeters
-
Fotowedstrijd 'bevroren beweging' bij Calumetdoor Michelle Peeters
-
10 jaar Zoom.nl: de grootste fotowedstrijd van NLdoor Marije Weterings
-
iPhoneclub organiseert iPhone fotowedstrijddoor Elja Trum
-
Photogear wedstrijd; nog maar 4 dagen!door Elja Trum
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.178 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
4 reacties
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 1 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Masterclass Naaktfotografie
vrijdag 6 november 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 4 plaatsen
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.178 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.

Elja Trum





