
Google koopt Nik Software
dinsdag 18 september 2012, 00:07 door Elja Trum | 6.403x gelezen | 4 reactiesVandaag is bekend gemaakt dat Google het Duitse bedrijf NIK Software overgenomen heeft voor een onbekend bedrag. NIK Software is onder fotografen vooral bekend vanwege hun uitstekende plug-ins voor Photoshop en Lightroom.

Wat -en of- er gevolgen zijn voor de plug-ins en de populaire Snapseed applicatie (9 miljoen gebruikers) op de iPhone, iPad en op Android systemen is nog niet bekend. Het kan natuurlijk negatief uitpakken, maar aan de andere kant is er veel nuttige gratis software van Google beschikbaar..
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
Ook interessant
-
Snapseed nu gratis voor iOS en Androiddoor Elja Trum
-
NIK Software nu voor slechts 98 euro te koopdoor Elja Trum
-
Tijdelijk gratis; Snapseed fotobewerking op je iPaddoor Elja Trum
-
NIK Software nu volledig gratisdoor Elja Trum
-
Nik filters niet langer gratis maar wel springlevend!door Michelle Peeters
-
DxO neemt Nik Collection van Google overdoor Michelle Peeters
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.178 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
4 reacties
-

Peter van Veen
schreef op dinsdag 18 september 2012 om 07:14
| reageer
Ben benieuwd ja. De vraag is natuurlijk wat het gaat brengen. Wordt het beter of juist niet? Feit is wel (vind ik) dat de tentakels van Google steeds verder en verder gaan reiken...
-
Gerrit schreef op dinsdag 18 september 2012 om 17:09 | reageerAppel en Android systemen interesseren me eigenlijk geen reet, wat gebeurt er met Capture NX2? Komt er een versie 3 of is het over?
Veel Nikon gebruikers zouden het een ramp vinden als dit pakket verdween. -

Wolves fotografie
schreef op vrijdag 21 september 2012 om 13:33
| reageer
Ben inderdaad ook benieuwd wat dit ons gaat brengen...
-

FlandersPhotography schreef op zaterdag 22 september 2012 om 09:54
| reageer
Ik hoop dat de identiteit van NIK blijft behouden, maar waarschijnlijk komen er weer allemaal Google gadgets in de software (die je misschien niet af kan zetten) waar niet zoveel mensen op zitten wachten. We zullen zien..
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 1 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Masterclass Naaktfotografie
vrijdag 6 november 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 4 plaatsen
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.178 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.

Elja Trum



