
Naaktfotograaf Tunick komt naar Amsterdam
maandag 10 augustus 2026, 13:17 door Elja Trum | 41.284x gelezen | 2 reactiesDream Amsterdam, een nieuw kunstevenement dat elk jaar een bekende artiest wil uitnodigen om een kunstwerk te komen maken, heeft voor dit jaar de bekende naaktfotograaf Spencer Tunick gevraagd naar onze hoofdstad te komen. Tunick staat bekend om zijn eerdere projecten waarbij hij ook grote groepen mensen in een openbare ruimte naakt voor zich laat poseren.
Op 3 juni zullen de opnamen plaats vinden, de locatie is nog geheim. De foto's zullen daarna enkele maanden in de stad te zien zijn. Eerder maakte Tunick ook foto's in bijvoorbeeld Düsseldorf, London, Melbourne en Buenos Aires.
Mocht je zelf mee willen doen met dit project dan kun je nog tot 15 mei aanmelden.

© Spencer Tunick; Venezuela
Bron: Nu.nl
Meer over naaktfotografie
In mijn workshop Masterclass Naaktfotografie leer je hoe je een artistieke naaktshoot voorbereidt en begeleidt. We bespreken het contact met je model, het kiezen van een passende locatie en het maken van sfeervol licht.Bekijk de workshop Masterclass Naaktfotografie
Dit artikel is voor het laatst bijgewerkt op 10 augustus 2026.
De eerste publicatiedatum is vrijdag 16 maart 2007, 19:50.

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
Ook interessant
-
Tweeduizend naakten in Amsterdam op de fotodoor Elja Trum
-
Spencer Tunick fotografeert 5.000 naakten in Sydneydoor Elja Trum
-
Zeshonderd naakten poseren op Zwitserse gletsjerdoor Elja Trum
-
Naakt of bloot? Tentoonstellingen over vrouwelijk naaktdoor Michelle Peeters
-
Portret van Amsterdamdoor Ton Vingerhoets
-
Naakte modellen douchen in Parijse stratendoor Elja Trum
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.178 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
2 reacties
-

-

Elja Trum
schreef op dinsdag 8 mei 2007 om 08:23
| reageer
Nog meer nieuws over Spencer in Amsterdam; inmiddels hebben zo'n 2000 'naaktmodellen' zich aangemeldt en er zijn nog steeds extra aanmeldingen welkom. Deelnemers krijgen via internet te horen waar ze op 3 juni in A'dam worden verwacht. De modellen zullen vroeg uit hun bed moeten, want Tunick fotografeert het liefst bij zonsopgang.
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 1 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Masterclass Naaktfotografie
vrijdag 6 november 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 4 plaatsen
Word elke week een betere fotograaf
Elke week een praktische fotografietip in je mail, en als welkom meteen het gratis eBook 25 Tips voor het Fotograferen van Kinderen.
39.178 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al! Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.

Elja Trum



