
Zeshonderd naakten poseren op Zwitserse gletsjer
dinsdag 4 september 2007, 22:43 door Elja Trum | 35.700x gelezen | 3 reactiesDe bekende naaktfotograaf Spencer Tunick laat opnieuw van zich horen. Ditmaal heeft de Amerikaanse kunstenaar honderden naakten vereeuwigd op een gletsjer in Zwitserland. De sessie was op touw gezet door de Zwitserse afdeling van Greenpeace om aandacht te vragen voor het klimaatprobleem.
De zeshonderd modellen beklommen aangekleed de berg om zich in de vrieskou te ontkleden en plaats te nemen op de Aletsch gletsjer. In onderstaande video is in het kort het verloop van de dag te bekijken. Op bovengenoemde weblog van Greenpeace zijn nog wat foto's van het evenement te vinden.
Bron: Pietel
Wil jij ook gave foto's maken?
Probeer twee weken gratis onze online cursussen over fotografie. Je krijgt direct toegang tot meer dan 100 cursussen. Na twee weken vervalt je proeflidmaatschap automatisch. Je zit dus nergens aan vast.14 dagen gratis fotografiecursussen kijken

Over de auteur
Elja Trum is oprichter van Photofacts en online fotografiecursussite Photofacts Academy. Hij schrijft sinds 2006 over fotografie. Elja is ook auteur van boeken over compositie, zwart-witfotografie, flitsfotografie en portretfotografie.
3 reacties
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door aangemelde bezoekers.Wil je toch reageren, meld je dan aan of maak gratis een account.
Live Fotografie Workshops
Verbeter jouw fotografie in de praktijk met een workshop van Photofacts Academy
Masterclass Naaktfotografie
vrijdag 28 augustus 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 3 plaatsen
Portretfotografie in de Studio
woensdag 23 september 2026
Photofacts Studio, Elst (Gld)
nog 5 plaatsen
Flitsen op Locatie
donderdag 8 oktober 2026
Sint Agatha (Noord Brabant)
nog 8 plaatsen
Ook interessant
-
Natuurfotografie tip: Kies de juiste Alpenregio voor je shootdoor Rob Dijkstra
-
(Naakt)portret - zorg voor het licht en maak contactdoor Erik van Rosmalen
-
Review: Photofacts Academy Cursus Naaktfotografiedoor Erik van Rosmalen
-
Aan de slag met naaktfotografiedoor Michelle Peeters
Ontvang wekelijks fotografietips in je inbox
39.424 fotografie enthousiastelingen ontvangen de tips al!
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via
Facebook.
Elja Trum







